Studencka Łódź w obliczu pandemii Covid-19 – badanie

Drogie Studentki, Drodzy Studenci, chcemy się dowiedzieć, jak funkcjonuje Łódź jako miasto studenckie w okresie pandemii COVID-19: gdzie i jak mieszkacie, robicie zakupy oraz spędzacie czas wolny, a także jak chcielibyście studiować w przyszłości. Do wypełnienia ankiety zapraszamy zarówno tych z Was, którzy mieszkają obecnie w Łodzi, jak i tych, którzy uczą się zdalnie z innych miejscowości. Wśród osób, które wypełnią ankietę, rozlosujemy nagrody: karty podarunkowe na zakupy do Empiku oraz gadżety uniwersyteckie! Ankieta jest dostępna pod linkiem.

 

Wypełnienie ankiety zajmuje od 15 do 30 minut. Przed rozpoczęciem ankiety upewnijcie się, że dysponujecie taką ilością czasu. Zalecamy pracę na komputerze - będzie ona szybsza i wygodniejsza niż na urządzeniu mobilnym.

Aby wypełnić ankietę musicie być zalogowani na swoje konta uniwersyteckie. Da nam to pewność, że ankietę wypełnią tylko studenci naszej uczelni. Każda osoba może wypełnić ankietę tylko raz.

Zapewniamy jednak, że ankieta jest anonimowa. Zaprojektowaliśmy ją tak, że system nie powiąże odpowiedzi z Waszymi imionami i nazwiskami.

Ankietę można wypełniać do 14 lutego 2021 r. włącznie.

Ankieta dostępna pod linkiem.


Uniwersytet Łódzki to jedna z największych polskich uczelni. Misją UŁ jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki, nauk społecznych, przyrodniczych, ścisłych, nawet medycznych. UŁ współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat - wciąż rośnie liczba uczących się tutaj studentów z zagranicy, a polscy studenci, dzięki programom wymiany, poznają Europę, Azję, wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/

Materiał źródłowy: dr hab. Aleksandra Nowakowska, prof. UŁ & dr Jakub Zasina, Katedra Gospodarki Regionalnej i Środowiska UŁ

Redakcja: Centrum Promocji UŁ