IDUB #UniLodz - nabór na wewnętrzne konkursy grantowe rozpoczęty

IDUB #UniLodz to konkursy grantowe, w ramach których Uniwersytet Łódzki finansuje pomysły badawcze swoich naukowców i doktorantów. Poprzez wspieranie ich w uprawianiu dobrej nauki Uczelnia realizuje strategię dążenia do doskonałości badawczej we wszystkich dziedzinach i dyscyplinach. Rozpoczął się nabór wniosków na nowy konkurs Interdyscyplinarne granty badawcze oraz na Doktoranckie Granty Badawcze i Granty dla młodych badaczy. Wnioski można przesyłać do 29 maja 2022 r.

Interdyscyplinarne granty badawcze to nowy konkurs przeznaczony na badania podstawowe dla wszystkich naukowców. Głównym celem konkursu jest współpraca naukowców z UŁ z różnych dziedzin i dyscyplin naukowych. Kierownikiem wniosku powinna być osoba, której dyscyplina jest wiodącą w proponowanym projekcie.

Doktoranckie granty badawcze ed. 2022 - jest to konkurs na projekty badawcze prowadzone przez słuchaczy szkół doktorskich oraz studiów doktoranckich, którzy chcą realizować swoje pomysły badawcze w dowolnej dyscyplinie nauki

Granty dla młodych badaczy ed. 2022 - konkurs na projekty badawcze prowadzone przez młodych naukowców, którzy chcą realizować swoje pomysły badawcze w dowolnej dyscyplinie nauki.

Więcej informacji o wewnętrznych konkursach grantowych IDUB można znaleźć w Bazie Wiedzy Pracownika/IDUB.

IDUB - nabór na wewnętrzne konkursy grantowe rozpoczęty/kontakt

Wewnętrzne granty IDUB #UniLodz 2021 - 5,5 mln złotych na dobrą naukę

Materiał: Centrum Nauki UŁ