Wymiana w National University of Mongolia

Do 15 czerwca 2023 studenci UŁ mogą aplikować o wyjazd na wymianę studencką do Mongolii!

Najstarszy mongolski uniwersytet, National University of Mongolia, zaprasza studentów na wymianę w roku 2023/2024. Pierwszy etap rekrutacji to zgłoszenie chęci wyjazdu do BWZ: mgr Katarzyna Pardyka Termin: 15 czerwca.

Lista studentów UŁ zakwalifikowanych do wyjazdu zostanie przesłana do uczelni partnerskich. Studenci sami będą musieli zarejestrować się w systemie https://registration.num.edu.mn/ do 20 lipca.

Dokumenty wymagane przez National University of Mongolia:

• Complete online form
  • Copy of passport photo identification page (Passport must be valid for 6 months)
  • Nomination letter (from home university)
  • Certificate of Enrolment
  • Official transcript
  • Foreigner Physical Examination Form
  • HIV test (original copy)
  • A photo of 3.5*4.5 with white background, without glasses/contact lenses; showing full forehead and ears. Head must be shown in 90 percent of the photo.

Poniżej załączamy pliki promocyjne i wyjaśniające po kolei etapy rekrutacji: